MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 10605433
nr 1060 5433
Sideboard
1950-tal, teak, längd: 110 cm, djup: 40 cm, höjd: 70 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 3 oktober 2016
kl 20:47:27
1.200 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)